Strona pomocy informatycznej UJ

Na tej stronie znadziecie Państwo rozwiązania najczęściej zgłszanych problemów informatycznych. Jeżeli podane rozwiązania nie pozwolą na rozwiązanie Państwa problemu, zapraszamy do zgłoszenia go za pośrednictwem formularza "Zgłoś problem" lub poprzez wysłnie wiadomości na adres pomocIT@uj.edu.pl.
W dziale "Aktualności" będą zamieszczane informacje związane z działaniem uczelnianych usług informatycznych.
Wszelkie uwagi dotyczące strony pomocy informatycznej UJ proszę zgłaszać na adres: dui@uj.edu.pl.
Iwona Gajda
Kierownik Działu Usług Informatycznych