Problem z logowaniem do uniwersyteckiej skrzynki pocztowej OWA

Pojawienie się komunikatów:

• "Working..."
  • "Nie odnaleziono twojej skrzynki..."
  • pustej strony,

podczas próby zalogowania się do uniwersyteckiego konta pocztowego na stronie owa.uj.edu.pl występuje przede wszystkim w przeglądarce Firefox. Jest to spowodowane problemami przeglądarki związanymi z poprawną obsługą mechanizmu autoryzacji użytkownika.

Istnieją trzy sposoby rozwiązania powyższego problemu:

1. jeżeli do logowania wykorzystywany jest zapisany skrót, może on zawierać błędny adres strony - proszę wpisać ręcznie adres owa.uj.edu.pl
  3. jeżeli pkt 1 nie przyniósł oczekiwanego efektu, należy zainstalować ponownie przeglądarkę Firefox,
  4. w ostateczności zalecamy użycie innej przeglądarki, np. Internet Explorer, Chrome, Safari.

- dla przeglądarki Chrome - instrukcja

- dla przeglądarki Internet Explorer - instrukcja